Nábytkový trezor CLE 100 2BT LFS 30P elektronika + mechanický kód

Kód: 14829
Neohodnoceno
Značka: GRIFFON
69 859 Kč
Na objednávku

Detailní informace

Důvěryhodnost
Důvěryhodnost
Na trhu již od roku 1992
Garance kvality
Garance kvality
Kontrola všech trezorů a sejfů
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Praha 8, Švábky 2
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Záruční i pozáruční servis

Detailní popis produktu

Série trezorů odolných proti vloupání CLE.II je certifikována ECB-S s celkovou tloušťkou ochranné vrstvy 55 mm. Trezory jsou certifikovány na stupeň II podle EN 1143-1 od ECB-S. Splňují požadavky na úroveň ochrany LFS 30 P pro odolnost proti ohni podle EN 15659. Trezory mají systém relockers odolný proti vloupání. Dveře trezoru jsou vybaveny silným třístranným systémem zámků, obsahujícím 5 aktivních chromovaných závor o průměru 25 mm a 3 pevné závory na straně závěsů. Zámky a závory jsou chráněny proti vrtání a vykopnutí tvrzenými ocelovými deskami s vysokým obsahem legujících prvků. Ochranná vrstva pouzdra a dveří je zpevněna betonem o tloušťce 55 mm. Konstrukce umožňuje připevnění trezoru k podlaze pomocí kotev, přičemž kolem obvodu dveří je použita tepelná páska BASF (Německo) pro ochranu před ohněm. Standardní barvy jsou tmavě šedá a krémová, k dispozici jsou i možnosti vnitřní látkové dekorace. Trezory mohou být vybaveny elektronickým kódovým zámkem CARL WITTKOPP; klíčovým zámkem STUV (Německo) VdS třídy 1 EN 1300; elektronickým kódovým zámkem M-Locks (Nizozemsko) VdS třídy 2 EN 1300; mechanickým kombinačním zámkem La Gard (USA) / M-Locks (Nizozemsko) VdS třídy 2 EN 1300 nebo oběma, tj. klíčovým zámkem STUV (Německo) VdS třídy 1 EN 1300 a mechanickým kombinačním zámkem La Gard (USA) / M-Locks (Nizozemsko) VdS třídy 2 EN 1300.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ohnivzdorné trezory
Záruka: 2 roky
? Bezpečnostní třída: II. bezpečnostní třída
? Ohnivzdornost (min): 30
Uzamykání: Elektronický kód + Mechanický kód
Hmotnost (kg): 480
Objem (l): 181
Vnější výška (mm): 1006
Vnější šířka (mm): 600
Vnější hloubka (mm): 600
Vnitřní výška (mm): 890
Vnitřní šířka (mm): 490
Vnitřní hloubka (mm): 430

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

GRIFFON je ukrajinsko-polská společnost zaměřená na výrobu bezpečnostních trezorů. Její konkurenční výhoda spočívá ve vyšších bezpečnostních třídách, kde dokáže poskytnout zajímavé ceny.

Většina řad je certifikována na Ukrajině kvůli čemuž jsou u nás  certifikáty neplatné. (Legislativa vyžaduje certifikaci v některé ze zemí EU)

V naší nabídce však naleznete pouze trezory, které prošly přísnou certifikací ECB-S a lze je tak nabízet i u nás.

News | Griffon

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz