Reference

V referencích uvádíme pouze výběr neprestižnějších realizací naší společnosti. Reference trezorů nemohou být z důvodu utajení uvedeny. Ze zákazníků, kterým  jsme trezory dodali do provozoven po celé ČR se jedná např. o Lesy ČR, Alza, DATART ČR, DATART SR, Koberce BRENO, ČEDOK, Báňský úřad, SAZKA, hotely a penziony po celé ČR aj.

Dále v každém regionu ČR se nachází min. jeden partner, který od nás odebírá trezory a sejfy pro další prodej. Zastoupení pro prodej trezorů a sejfů máme i na Slovensku a nově v Německu.

O našich schopnostech vypovídají i dále uvedené reference. S další zabezpečovací technikou, kterou nabízíme na našich jiných stránkách v rámci rodiny internetových obchodů pro Vaši bezpečnost, které najdete na ZDE.

 

 Další reference

Pražská informační služba - systém vložek na generální  klíč + dodávka trezorové techniky
Koplexní mechanické zabezpečení objekt společnosti TECHNISERV - dodávka včetně uzamykacího systému na generální klíč
UZS Česká pojišťovna Brno centrála pro Moravu - uzamykací systém na generální klíč
Státní zastupitelství Plzeň - uzamykací systém na generální klíč
Hotel Club Břízky Jablonec n.N. - uzamykací systém na gen.klíč + dodávka trezorů a sejfů
Česká pojišťovna centrála Beroun - uzamykací sytém na generální klíč
Továrna Hella - BEHR Mnichovo Hradiště - uzamykací systém na generální klíč
BD šiškova Praha - sestava poštovních schránek typ A01 v počtu 230ks
Metrostav - uzamykací systém na generální klíč systém  (kanceláře vedení+výroba)
PPF - uzamykací systém na generální klíč
Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - vybavení učeben přístupovými systémy, klíčovýmí depozity a trezory pro výuku studentů
Alza Bratislava - uzamykací systém na generální klíč
Věznice Ostrov - uzamykací systém na generální klíč

 

Uzamykací systémy na generální klíč byly mimo jiné realizovány i v těchto firmách a institucích:

Metrostav D7, Karlova Univerzita Praha, Agentura pro distribuci a marketing Praha, Soukromá škola a gymnázium Rajská zahrada Praha, Centrála České pojišťovny pro Moravu-Brno, Allianz Praha, Pražská teplárenská, Autoart Praha a Cheb, Centrotex-B Praha, Penzion-M Praha, Hotel Hladina, Diplomat Praha, MÚ Čelákovice, Datalink Praha, hala Zličín, Washtec PRAHA, Techniserv Praha 10, Hotel & Tenis Břízky Jablonec nad Nisou, Pneurervis Hnídek Jabloenc nad Nisou, Metrostav Horní Počernice Praha, Obytný komplex Harfa Praha 9, Krajské a Okresní státní zastupitelství  Plzeň, Ředitelství policie Praha, EUROSEAL Liberec, Pražská informační služba, rozsáhlý areál Magistrátu hl.m.Prahy, Domov mládeže Praha 9, Centrum stavitelského dědictví Plasy, Areál pivovaru Zichovec včetně pivovaru v Lounech, Věznice Kynšperk nad Ohří, Věznice Ostrov u Karlových Varů, Základní škola Říčany, Administrativní centrum navigačního systému Galileo v Praze/GSA/, Bytový komplex Harfa, Základní škola Litvínovská 600 Praha 9, TJ Sokol LIbeň Praha 8, TBG Metrostav Praha - sídlo společnosti včetně všech poboček, Seznam - datové centrum, Bytový koplex Jahodníce Praha, Farní Charita Litoměřice, Biskupství Litoměřické, Alza Bartislava, Datart síť prodejen v ČR a SR, Amazon logistické centrum  a dalších cca 500 uzamykacích systémů.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz