Kotvení trezoru

Zajištění správné instalace a kotvení trezorů je klíčové pro maximální bezpečnost proti možnému odcizení cenností, šperků nebo hotovosti.  Toto ukotvení bývá požadavkem většiny pojišťovacích společností v České republice pro trezory o váze do 500 kg. Naši zkušení technici se postarají o profesionální ukotvení trezoru či sejfu do vašeho prostoru. Kotvení zajišťujeme v Praze a okolí. Pokud máte zájem o ukotvení trezoru mimo Prahu, tak Vás můžeme zkontaktovat s nějakým z našich partnerů, kteří nás zastupují po celé České republice.

Způsob kotvení trezoru je individuálně přizpůsoben vašim požadavkům a situaci. Můžeme trezor ukotvit do stěny, podlahy nebo dokonce do nábytku, například do skrytého trezoru v šatní skříni. Na základě vašich preferencí zajistíme vyhotovení kotvících otvorů na vámi vybraném místě na trezoru.

Naši zkušení technici zvolí nejvhodnější metodu kotvení, která zajišťuje maximální bezpečnost vašeho trezoru. Používáme chemické zdravotně nezávadné kotvy, které zajistí pevné ukotvení.

Dejte nám vědět, pokud máte zájem nebo potřebujete další informace. Jsme tu, abychom vám pomohli zajistit bezpečí vašich cenností!

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz