Kompenzační záruka na sejfy YALE

Tím, že jsme si jisti kvalitou a naprostou odolností sejfů Yale proti jakémukoliv mechanickému vniknutí, získáte s koupí sejfu záruku na kompenzaci až do výše 30 000 Kč. Tak moc našemu produktu věříme!

Stačí pouze koupit sejf a vyplnit registrační formulář. V případě, že dojde u vás doma nebo ve firmě ke vloupání a bude poškozen sejf Yale, stačí pak doložit zápis o škodě od Policie ČR a my vám vyplatíme částku až do výše 30 000 Kč.

 

Modelová řada Kompenzace
Yale - základní zabezpečení 10 000,-
High Security 20 000,-
Maximum Security 30 000,-

 

Postup pro uplatnění požadavku

  • Co možná nejdříve od zakoupení zaregistrujte sejf zde; na registrace, které budou provedeny až po spáchání trestného činu anebo v den jeho spáchání, se garance nevztahuje; pro registraci budete potřebovat i sériové číslo (na opakované registrace stejného sejfu se tato záruka nevztahuje); zároveň si uschovejte doklad o koupi sejfu.
  • Oznamte policii co možná nejdříve spáchání trestného činu, při kterém došlo k násilnému vniknutí do sejfu, aby došlo k ohledání místa činu.
  • Než policie dorazí, na nic nesahejte, nic nepřemísťujte, nepoklízejte.
  • Vyžádejte si od policie protokol o ohledání místa činu.
  • Po ohledání policií sejf a jeho poškození nafoťte a fotografie si uschovejte.
  • Zajistěte, aby i poškozený sejf byl uschován ke kontrole.
  •  Do 7 dnů od násilného vniknutí do sejfu vyplňte zde formulář pro uplatnění požadavku na plnění a pošlete nám jej; pozdní oznámení anebo to, že oznamovatel není tím, kdo registroval sejf, způsobuje ztrátu práva na vyplacení nabízené částky.
  • Veškerá podpůrná dokumentace (zejména doklad o koupi, protokol o ohledání místa činu a fotografie poškozeného sejfu) musí být společnosti ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o. dodána do 30 dnů od vloupání; pozdní zaslání způsobuje ztrátu práva na vyplacení nabízené částky.
  • Společnost ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o. si vyhrazuje právo posoudit uplatněné požadavky na kompenzační záruku a odmítnout ty požadavky, které budou neúplně anebo pochybně doložené.
  • Částka bude po schválení požadavku ze strany společnosti ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o.  vyplacena do 30 dnů buď na Váš bankovní účet, který zadáte při vyplnění formuláře.

Podmínky pro vyplacení

Násilným vniknutím do sejfu je vniknutí do sejfu neoprávněnou osobou za pomoci technického prostředku (planžeta, paklíč aj.) nebo odvrtáním, rozříznutím, rozbitím nebo jiným porušením sejfu anebo jeho zámku; k překonání uzamčení nesmí dojít použitím odcizeného, nalezeného nebo vylákaného klíče nebo hesla (takové překonání není násilným vniknutím pro účely této garance).

Sejf musí být koupen v ČR nebo SR a musí být řádně nainstalován. Sejf musí být seřízen, udržován a provozován podle příslušného instalačního manuálu. Na sejfu nesmí být prováděny žádné úpravy, opravy nebo změny bez předchozího vyzkoušení a písemného schválení společností ASSA ABLOY Opening Solutions CZ s.r.o. K otevírání sejfu byly výhradně používány originální klíče Yale.

Pro posouzení násilného vniknutí a řádné instalace a údržby sejfu potřebujeme kopii protokolu Policie ČR o ohledání místa činu a ve většině případů potřebujeme sejf i osobně prohlédnout.

Pro posouzení trvání garance potřebujeme doklad o koupi sejfu od nás nebo našich distributorů v posledních 5 letech. Zároveň je potřeba, abyste sejf registrovali prostřednictvím našeho registračního formuláře zde, a to před násilným vniknutím do sejfu. Pohlídejte si, že osoba, která bude uplatňovat požadavek na vyplacení této garance, je totožná s tou, na kterou jste sejf registrovali.

Sejf byl umístěn do prostor, které se používají k bydlení; na sejfy v nebytových prostorách se garance nevztahuje. Garance se vztahuje pouze na sejfy nainstalované na území České republiky a Slovenska.

Tato akce platí na sejfy zakoupené po 1.1.2023 až do odvolání.

 

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz