Moderní klíčové hospodářství

Správa klíčového hospodářství je často podceňovaným prvkem zabezpečení a může výrazně ovlivnit efektivitu organizace a úspory. Po dlouhou dobu jsme hledali efektivní řešení tohoto problému, protože většina dostupných produktů na trhu je nespolehlivá, závislá na stabilním internetovém připojení a často selhává v nevhodný okamžik.

Proto jsme navázali spolupráci s německou společností Masunt, abychom vám mohli nabídnout kompletní řadu depozitních trezorů pro unikátní vzdálenou správu klíčového hospodářství.

Generování kódů - Offline a Online řešení

Díky našemu jedinečnému přístupu můžete spravovat klíče na dálku bez nutnosti internetového připojení. Každé oddělení může být ovládáno manuálně pomocí čtyřmístného uživatelského kódu, a je k dispozici také osmimístný hlavní kód pro majitele nebo správce trezoru. Kódy lze generovat i online prostřednictvím bezpečné a rychlé online platformy. Tyto kódy mají dočasnou platnost (od 1 hodiny do 365 dnů) a lze je snadno předat oprávněným osobám pomocí webové aplikace.

Tento systém využívá pokročilé algoritmy - online kód je generován prostřednictvím dvou synchronizovaných algoritmů. Trezory určené k ovládání online kódem jsou jednou zaregistrovány do webového portálu, kde je také nastaveno datum a čas. Algoritmus pak generuje kódy jak na webu, tak v trezoru. Tato synchronizace zajišťuje, že kódy získané z webového portálu jsou stejné jako ty, které otevřou trezor.

Inteligentní správa klíčového hospodářství

Naše modely, díky ocelovým stěnám, přesahují standardní klíčové skříně a jsou vhodné pro profesionální i soukromé využití. Vytvářejí efektivní systém ukládání klíčů, který je přístupný oprávněným osobám prostřednictvím centrálního úložiště. Už jste někdy ztratili klíč a strávili zbytečný čas hledáním? Ve světě, kde se klíče denně předávají, může tato situace vyvolávat stres a ztrátu času. S naším systémem pro ukládání klíčů patří tento problém minulosti. Klíče jsou poskytovány pouze tam, kde jsou skutečně potřeba, což minimalizuje riziko ztráty a neoprávněného přístupu. Pokud se klíč ztratí, systém okamžitě zaznamená tuto událost, což umožní rychlou reakci. Masunt představuje bezpečnou alternativu pro ukládání, organizaci a předávání klíčů.

Naše produkty jsou vhodné pro:

  • Majitele a správce rekreačních domů
  • Hoteliéry a manažery hotelů
  • Správce zařízení a majitele firem a obchodních podniků
  • Architekty, návrháře interiérů a stavitelé
  • Společnosti specializující se na bezpečnostní technologie
  • Soukromé osoby
  • Sportovní studia, zařízení pro volný čas, nemocnice a knihovny

Naši produkty jsou také vhodné pro objekty, kde je potřeba okamžitý přístup policie, hasičů a dalších složek integrovaného záchranného systému.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz