Luxusní poštovní schránka do zdi KNOBLOCH TS-G

Kód: 14575/BIL 14575/NER 14575/HNE 14575/SED 14575/ANT Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: Max Knobloch
7 969 Kč 9 779 Kč 7 969 Kč 7 969 Kč 7 969 Kč od 7 969 Kč
10-14 dní 10-14 dní 10-14 dní 10-14 dní 10-14 dní Zvolte variantu
Varianta

Detailní informace

Důvěryhodnost
Důvěryhodnost
Na trhu již od roku 1992
Garance kvality
Garance kvality
Kontrola všech trezorů a sejfů
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Praha 8, Švábky 2
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Záruční i pozáruční servis

Detailní popis produktu

Naše modely TS-G
Systém pro vaše dveře pro montáž bočního panelu dveří z naší řady EXPRESS BOX. Dodávky nemusí vjíždět do domu nebo zvonit, téměř neexistují místa napadení vandalismem, žádné hlukové zatížení, pohodlné vynášení pošty, žádné tepelné mosty díky zabudované tepelné izolaci. Volitelně s funkčním boxem, který může obsahovat zvonek(y) a obrazovku interkomu a také audio nebo video komunikační systém.

Čelní panel a klapky dodáváme buď v broušené nerezové oceli nebo v práškově lakovaném hliníku (standardní barvy, volný výběr z palety RAL za malý příplatek). Vnitřní přední panel a vkládací klapky jsou u všech modelových variant vyrobeny z hliníku a ve stejné barvě jako krabicový blok. V nerezovém provedení jsou přední panely vyrobeny z broušené nerezové oceli a klapky jsou vyrobeny z hliníku v RAL 9016 dopravní bílá hladká/hedvábný lesk. Skříňové bloky a vyjímací dvířka z práškově lakovaného, ​​pozinkovaného ocelového plechu jsou k dispozici ve zvolené barvě RAL nebo v nerezovém provedení v RAL 9016 dopravní bílá hladká/hedvábný lesk.

Lze montovat do sestav - 1-15 schránek!

Máte další dotazy? Kontaktujte nás na e-mail obchod@vama.cz

Doplňkové parametry

Kategorie: Poštovní schránky
Záruka: 2 roky
Vnější výška (mm): 230
Vnější šířka (mm): 420
Vnější hloubka (mm): 404
Země výroby: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost KNOBLOCH byla založena v roce 1869 jako klempířská firma v Döbelnu a dodnes je rodinným podnikem, který stále využívá původní prostory firmy. Od založení firmy bylo vyrobeno mnoho různých výrobků z plechu - poštovní schránka zde byla od samého počátku.

Můžeme se ohlédnout za pohnutou historií firmy, kterou charakterizují války, inflace a ztráty. Vyznačovala se však také silou a vůlí a nakonec i vírou ve firmu a její další existenci. Zejména díky Erice a Reinhardu Kolbeovým existuje společnost Max Knobloch Nachf. GmbH dodnes. Jejich zásluhou byl podnik, který byl v 70. letech znárodněn a vyvlastněn, s politickou změnou v roce 1990 reprivatizován.

Po reprivatizaci stáli manželé Kolbeovi před otázkou existenčního přeorientování podniku. Začátek byl obtížný a vyžadoval od nových podnikatelů a tehdejších zaměstnanců ochotu riskovat a drajv. Díky stávajícím strojům na zpracování plechu a lakovně a podpoře vysoce motivovaných zaměstnanců byly položeny základy pro trvalý rozvoj podniku.

V dnešní době se jedná o nejpročilejší a nejsofistikovanější výrobu poštovních schránek na světě. Továrna se nachází kousek od Drážďan a my máme tu čest ji na českém trhu zastupovat.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz