Box na balíky KNOBOX 11 antracit

Kód: 14531
Neohodnoceno
Značka: Max Knobloch
ZDARMAZDARMA
Knobox 11 antracit
28 449 Kč
10-14 dní

Luxusní box na balíky KNOBOX 11 v antracitově šedé barvě RAL7016. Vyrobeno v Německu.

Detailní informace

Důvěryhodnost
Důvěryhodnost
Na trhu již od roku 1992
Garance kvality
Garance kvality
Kontrola všech trezorů a sejfů
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Praha 8, Švábky 2
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Záruční i pozáruční servis

Detailní popis produktu

S balíkovým boxem KNOBOX v elegantním vzhledu od Knobloch můžete své balíky a poštu přijímat 24 hodin denně. Díky speciálnímu zámku Cleverlock s integrovaným 3-bodovým zamykáním jsou dveře vašeho KNOBOXu zavřené, ale nezamčené. Doručovatel otevře dvířka balíkové schránky otočením kliky a vloží balík dovnitř. Dveře se zamykají otočením kliky zpět a může je znovu otevřít pouze majitel pomocí klíče.


Součástí dodávky jsou dva klíče. Balíkový box má designové opláštění RI234.
Vyberte si mezi kartáčovanou nerezovou ocelí nebo pozinkovaným ocelovým plechem ve standardní barvě nebo RAL dle vašeho výběru.

Rozměry: (šířka x výška x hloubka)
Celkové rozměry: 456 x 913 x 410 mm
Rozměry balíkové krabice: 400 x 660 x 380 mm
max. rozměry balení:  340 x 615 x 360 mm
Kapacita: 75 litrů

Rozsah dodávky a montáže:
Balíkový box je dodáván se dvěma klíči a speciálním klíčem pro otevření štítku MAXAV1. Součástí balení je také průhledná samolepka vysvětlující princip fungování balíkového zámku CLEVERLOCK.
Pro montáž se schránka na balíky vyjme z integrovaného podstavce uvolněním vnitřního šroubového spoje. Základna se poté umístí na připravený základ a přišroubuje. V posledním kroku se schránka na balíky

Jméno a číslo domu pro vygravírování na box uveďte do poznámky k objednávce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Boxy na balíky
Záruka: 2 roky
Uzamykání: Nerez
Vnější výška (mm): 913
Vnější šířka (mm): 456
Vnější hloubka (mm): 410
Barva: Antracitová
Kapacita (l): 75
Země výroby: Německo

Jak funguje box na balíky Knobox?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost KNOBLOCH byla založena v roce 1869 jako klempířská firma v Döbelnu a dodnes je rodinným podnikem, který stále využívá původní prostory firmy. Od založení firmy bylo vyrobeno mnoho různých výrobků z plechu - poštovní schránka zde byla od samého počátku.

Můžeme se ohlédnout za pohnutou historií firmy, kterou charakterizují války, inflace a ztráty. Vyznačovala se však také silou a vůlí a nakonec i vírou ve firmu a její další existenci. Zejména díky Erice a Reinhardu Kolbeovým existuje společnost Max Knobloch Nachf. GmbH dodnes. Jejich zásluhou byl podnik, který byl v 70. letech znárodněn a vyvlastněn, s politickou změnou v roce 1990 reprivatizován.

Po reprivatizaci stáli manželé Kolbeovi před otázkou existenčního přeorientování podniku. Začátek byl obtížný a vyžadoval od nových podnikatelů a tehdejších zaměstnanců ochotu riskovat a drajv. Díky stávajícím strojům na zpracování plechu a lakovně a podpoře vysoce motivovaných zaměstnanců byly položeny základy pro trvalý rozvoj podniku.

V dnešní době se jedná o nejpročilejší a nejsofistikovanější výrobu poštovních schránek na světě. Továrna se nachází kousek od Drážďan a my máme tu čest ji na českém trhu zastupovat.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz