Box na balíky KNOBLOCH JASPER nerez

Kód: 14612
Neohodnoceno
Značka: Max Knobloch
19 407 Kč 19 407 Kč / 1 ks
10-14 dní

Luxusní box na balíky Jasper. Vyrobeno v Německu.

Detailní informace

Důvěryhodnost
Důvěryhodnost
Na trhu již od roku 1992
Garance kvality
Garance kvality
Kontrola všech trezorů a sejfů
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Praha 8, Švábky 2
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Záruční i pozáruční servis

Detailní popis produktu

Díky důmyslné technologii vkládání a objemu 44 litrů umožňuje JASPER přijímat několik balíků, aniž by bylo nutné je mezitím vyprazdňovat. Klapka pro vkládání balíků má také integrovanou klapku pro vkládání dopisů, přičemž v obou případech je možné vkládat a vyjímat balíky zepředu. Šikmá střecha zajišťuje odtok dešťové vody a spolehlivě zabraňuje jejímu zneužití jako odkládací plochy. Pro volně stojící instalaci s upevněním na šrouby. Označení je možné pomocí samolepicích nápisů.

Rozměry
Celkové rozměry: 380 x 990 x 290 mm (Š x V x H)
Rozměry boxu: 340 x 990 x 260 mm (Š x V x H)
Vhoz: 265 x 35 mm (Š x V)
Otvor na balíky: 250 x 100 x 175 mm (Š x V x H)
Úložný prostor: 330 x 560 x 240 mm (Š x V x H)
Kapacita: 44 litrů

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Boxy na balíky
Záruka: 2 roky
Objem (l): 44
Vnější výška (mm): 990
Vnější šířka (mm): 380
Vnější hloubka (mm): 290
Barva: Nerez
? Vhoz: 265 x 35
Země výroby: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost KNOBLOCH byla založena v roce 1869 jako klempířská firma v Döbelnu a dodnes je rodinným podnikem, který stále využívá původní prostory firmy. Od založení firmy bylo vyrobeno mnoho různých výrobků z plechu - poštovní schránka zde byla od samého počátku.

Můžeme se ohlédnout za pohnutou historií firmy, kterou charakterizují války, inflace a ztráty. Vyznačovala se však také silou a vůlí a nakonec i vírou ve firmu a její další existenci. Zejména díky Erice a Reinhardu Kolbeovým existuje společnost Max Knobloch Nachf. GmbH dodnes. Jejich zásluhou byl podnik, který byl v 70. letech znárodněn a vyvlastněn, s politickou změnou v roce 1990 reprivatizován.

Po reprivatizaci stáli manželé Kolbeovi před otázkou existenčního přeorientování podniku. Začátek byl obtížný a vyžadoval od nových podnikatelů a tehdejších zaměstnanců ochotu riskovat a drajv. Díky stávajícím strojům na zpracování plechu a lakovně a podpoře vysoce motivovaných zaměstnanců byly položeny základy pro trvalý rozvoj podniku.

V dnešní době se jedná o nejpročilejší a nejsofistikovanější výrobu poštovních schránek na světě. Továrna se nachází kousek od Drážďan a my máme tu čest ji na českém trhu zastupovat.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz