Box na balíky KNOBOX 5 nerez volně stojící

Kód: 14544
Neohodnoceno
Značka: Max Knobloch
27 699 Kč 27 699 Kč / 1 ks
10-14 dní

Box na balíky KNOBOX 5 v nerezové barvě, volně stojící k zabudování do betonu.
Vyrobeno v Německu.

Detailní informace

Důvěryhodnost
Důvěryhodnost
Na trhu již od roku 1992
Garance kvality
Garance kvality
Kontrola všech trezorů a sejfů
Kamenný obchod
Kamenný obchod
Praha 8, Švábky 2
Odborné poradenství
Odborné poradenství
Záruční i pozáruční servis

Detailní popis produktu

S balíkovým boxem KNOBOX v elegantním vzhledu od Knobloch můžete své balíky a poštu přijímat 24 hodin denně. Díky speciálnímu zámku Cleverlock s integrovaným 3-bodovým zamykáním jsou dveře vašeho KNOBOXu zavřené, ale nezamčené. Doručovatel otevře dvířka balíkové schránky otočením kliky a vloží balík dovnitř. Dveře se zamykají otočením kliky zpět a může je znovu otevřít pouze majitel pomocí klíče.

Součástí dodávky jsou dva klíče. Balíkový box má designové opláštění RI234.
Vyberte si mezi kartáčovanou nerezovou ocelí nebo pozinkovaným ocelovým plechem ve standardní barvě nebo RAL dle vašeho výběru.

Rozměry: (Š x V x H)

Celkové rozměry: 382 x 667 x 420 mm
volně stojící pro zabudování do betonu: 462 x 1965 x 420 mm
volně stojící k přišroubování: 562 x 1515 x 420 mm

Rozměry schránky na balíky: 370 x 550 x 380 mm
Maximální rozměry balíku: 310 x 505 x 360 mm
Rozměry poštovní schránky: 370 x 110 x 380 mm

Objem: 56 litrů

Doplňkové parametry

Kategorie: Boxy na balíky
Záruka: 2 roky
Země výroby: Německo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost KNOBLOCH byla založena v roce 1869 jako klempířská firma v Döbelnu a dodnes je rodinným podnikem, který stále využívá původní prostory firmy. Od založení firmy bylo vyrobeno mnoho různých výrobků z plechu - poštovní schránka zde byla od samého počátku.

Můžeme se ohlédnout za pohnutou historií firmy, kterou charakterizují války, inflace a ztráty. Vyznačovala se však také silou a vůlí a nakonec i vírou ve firmu a její další existenci. Zejména díky Erice a Reinhardu Kolbeovým existuje společnost Max Knobloch Nachf. GmbH dodnes. Jejich zásluhou byl podnik, který byl v 70. letech znárodněn a vyvlastněn, s politickou změnou v roce 1990 reprivatizován.

Po reprivatizaci stáli manželé Kolbeovi před otázkou existenčního přeorientování podniku. Začátek byl obtížný a vyžadoval od nových podnikatelů a tehdejších zaměstnanců ochotu riskovat a drajv. Díky stávajícím strojům na zpracování plechu a lakovně a podpoře vysoce motivovaných zaměstnanců byly položeny základy pro trvalý rozvoj podniku.

V dnešní době se jedná o nejpročilejší a nejsofistikovanější výrobu poštovních schránek na světě. Továrna se nachází kousek od Drážďan a my máme tu čest ji na českém trhu zastupovat.

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz