Vše o trezorech - strana 2


TREZORY PROTIPOŽÁRNÍ - TOP

15.11.2010

Levnější trezory už nenajdete. Nábytkové protipožární trezory 1/FIREPROFI-PREMIUM mají ochranu 60 minut na papírové dokumenty a jsou certifikovány na bezpečnostní třídu 1. Již  trezor 1/50FIREPROFI-M PREMIUM  jehož cena bez DPH je 17484 Kč nabízí dostatečný prostor a jeho cena válcuje konkurenční produkty. S termínem dodání 7-10 dní.


Více


Nové trezory TOSCANA a

18.07.2010

MONACO - Tyto nábytkové trezory  v 1. bezpečnostní třídě lze nakoupit za vynikající ceny na našem trhu cca v polovině srpna. Jejich ceny jsou v současné době o minimálně 10% nižší než o velikostně srovnatelných trezorů od jiných výrobců na našem trhu.


Více


LUXUSNÍ SEJFY A TREZORY u VAMA s.r.o.

07.07.2009

Hledáte luxusní sejf nebo trezor a nevíte kde ho koupit? Jste na správné adrese. Připravili jsme pro Vás nábytkové sejfy řady PREMI a STAND včetně protipožárních sejfů. Tyto luxusní sejfy nabízejí vynikající poměr bezpečnosti a uživatelského luxusu. V nabídce jsou vždy 3 až 4 velikosti v dané kategorii - od nejmenších přes sejfy na nootebook až po modely na šanony.


Více


Zbraň v šuplíku místo v trezoru

18.06.2009

Jste vlastníkem zbraně a máte ji v šuplíku a ne v trezoru? Máte děti příp. časté návštěvy, které u Vás přenocují? Ať tak či onak velmi riskujete a stačí okamžik a Váš život se promění v peklo. Pokud neplníte podmínky zákona-nařízení vlády č. 338/2002 Sb. ze dne 26. 6. 2002 o technických požadavcích pro zabezpečení přechovávaných zbraní a střeliva vystavujete se trestnímu stíhání.


Více


TREZORY VE IV. a V. bezpečnostní třídě

22.05.2009

Novinkou v našem sortimentu jsou nábytkové trezory v bezpečnostní třídě IV. na úložnou hodnotu do 6mil. Kč a trezory v bezp. třídě V. na hodnotu do 16mil. Kč. U všech těchto modelů je naše společnost importérem do ČR od výrobce fa ROTTNER z Rakouska.


Více


TREZORY TORNADO TZO V AKCI

24.03.2009

Rádi bychom Vás upozornili na právě probíhající akci na nábytkové TREZORY TORNADO TZO. Jedná se o velmi kvalitní trezory které jsou certifikované na bezpečnostní třídu I. u Strojírenského zkušebního ústavu v Jablonci nad Nisou. Trezory mají standartně 4-stranný zámkový rozvorový mechanismus se zapuštěnou kličkou. 


Více


PROTIPOŽÁRNÍ TREZORY A SEJFY

15.01.2009

Nabídku protipožárních trezorů a sejfů jsme pro Vás na začátku letošního roku opět rozšířili o další cenově velmi zajímavé modely.


Více


EUROSORTIMENT NA SLOVENSKO

17.07.2008

Akce pro zákazníky na Slovensku v souvislosti se zavedením EURA-EUROSORTIMENT- počítačky, testery, příruční pokladny na EURA za vynikající bezkonkurenční ceny. Podívejte se do kapitoly bankovní technika nebo příruční pokladny a najdete vše co potřebujete. Objednané zboží zasíláme obratem i na Slovensko. 


Více


TREZORY - 1. BEZP. TŘÍDA

28.05.2007

Potřebujete trezor a chcete aby byl na hotovost i dokumenty? Vybírejte trezory do zdi nebo trezory nábytkové s vysokou odolností proti násilnému překonání. Tyto trezory patří do .........


Více


TREZORY A SEJFY - SLEVY - AKCE

05.04.2007

Na našem webu s trezory a sejfy najdete i významné slevy, které se aktualizují každý týden. V akční nabídce a doporučujeme z našeho katalogu jsou vždy trezory se slevami. V první řadě je to nabídka AKCE na nejvýhodnější trezory a sejfy......


Více


Nalezeno / zobrazeno příspěvků: 28 / 11-20

« [1] [2] [3] »

 

   0 Kč
AAA-trezory
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím | Další informace